Par pērn labāko arhitektūras darbu atzīta rekonstruētā noliktavas ēka Aldaru ielā

Apollo
0 komentāru

Par Latvijas arhitektūras labāko 2011.gada darbu atzīta rekonstruētā noliktavas ēka Vecrīgā, Aldaru ielā 5, ko projektējusi SIA «Arhitektes Lienes Griezītes studija» un SIA «Sudraba Arhitektūra».  

Latvijas arhitektūras ''Gada balvas 2011'' ieguvēji - pārstāvji no SIA "Arhitektes Lienes Griezītes studija" un SIA "Sudraba Arhitektūra" par rekonstruēto noliktavas ēku Vecrīgā, Aldaru ielā.

Latvijas arhitektūras ''Gada balvas 2011'' ieguvēji - pārstāvji no SIA "Arhitektes Lienes Griezītes studija" un SIA "Sudraba Arhitektūra" par rekonstruēto noliktavas ēku Vecrīgā, Aldaru ielā.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā trīs labākie darbi apbalvoti tirdzniecības centrs «Maxima» Rīgā, Priedaines ielā 20, Brīvdienu māja «Lapiņas» Kaltenē un dzīvojamā māja Jūrmalā, Bulduros, 33.līnijā 1, ko attiecīgi projektējusi arhitektu firma «Kubs», arhitekte Brigita Bula un arhitekte Sintija Vaivade. 

Latvijas arhitektūras labāko darbu skates konkurss tika rīkots jau 17.reizi, nosakot pēdējo gadu kvalitatīvākos arhitektūras pieteikumus. 

«Veiksmīgākajos darbos var nomanīt tādu kā jaunu, kvalitatīvā ziņā atšķirīgu arhitekta darbu, kas acīmredzot ir skrējiena nobremzēšanās un šo laiku izpratnes par arhitekta darba atbildību rezultāts un sekas. «Glamūrīgās» domāšanas virziens patlaban nav īsti vairs modē,» norādīja Latvijas Arhitektu savienības vadītājs Andris Kronbergs. 

Šogad konkursam tika iesniegti 52 darbi, no kuriem Nacionālā komisija - arhitekti Uldis Lukševics, Egons Bērziņš, Ivo Šteimanis, laikraksta «Diena» kultūras nodaļas žurnālists Jegors Jerohomovičs, dizainers Andrejs Broks un pagājušā gada laureāte arhitekte Ieva Zībārte uz otro kārtu izvirzīja 24 darbus, ko vērtēja starptautiska žūrija. 

Skates darbi izstādes formātā pieejami Arhitektu namā, Rīgā, Torņa ielā 11, no 2.maija līdz 4.jūnijam darba laikā no plkst.9 līdz 18. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
28

2017. gada 28. aprīlis

Vārda dienas

Terēze, GundegaTerēzija, Terēza, Terēsija, Terēse, Terēsa, Terezija, Tereze, Tereza, Teresija, Terese, Teresa, Inrigo

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv