Par Rīgas vicemēru kļuvis Andris Ameriks

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemēra amatu no Aināra Šlesera (LPP/LC) mantojis viņa partijas biedrs Andris Ameriks.

Par Rīgas vicemēru kļuvis Andris Ameriks

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ameriks vicemēra amatā otrdien apstiprināts Rīgas domes ārkārtas sēdē.

Vienlaikus Ameriks turpinās darbu Pilsētas īpašuma komitejas vadītāja amatā un Rīgas Brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētāja amatā.

Aģentūra LETA vēstī, ka balsojumā par domes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu nepiedalījās politisko partiju apvienības «Vienotība» Rīgas domē pārstāvēto partiju «Jaunais laiks» (JL) un «Pilsoniskā savienība» (PS) deputāti, tā protestējot pret «pašvaldības valdošā vairākuma autoritāro un nedemokrātisko darba stilu». Pēc domes koalīcijas deputātu uzskatiem, lēmumi Rīgas pašvaldībā tiekot pieņemti šaurā lokā, bieži vien ļoti sasteigti.

Ameriks dzimis 1961.gadā, viņam ir augstākā izglītība - 1984.gadā viņš beidzis Rīgas Tehniskās universitātes Automātikas un skaitļošanas tehnikas fakultāti, iegūstot inženiera-sistēmtehniķa kvalifikāciju, un 1987.gadā beidzis Latvijas Valsts universitātes Ekonomikas fakultāti tautsaimniecības plānošanas specialitātē, iegūstot ekonomista kvalifikāciju.

Ameriks bijis 5. un 6.Saeimas deputāts, bet 2001.gada martā viņš tika ievēlēts par Rīgas domes deputātu un kļuva par Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāju un Rīgas brīvostas valdes locekli. Arī pašvaldību vēlēšanās 2005.gadā Ameriks tika ievēlēts Rīgas domē un pēc tam kļuva par Pilsētas īpašuma privatizācijas komitejas priekšsēdētāju un Rīgas brīvostas valdes locekli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv