Par ugunsgrēku «Alfā» apdrošinātāji izmaksās 300 000 latu

Apollo
0 komentāru

Apdrošināšanas sabiedrība «Ergo» klientiem izmaksās vairāk nekā 300 000 latu lielu atlīdzību par ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem tirdzniecības parkā «Alfa», portālu «Apollo» informēja «Ergo».

Par ugunsgrēku «Alfā» apdrošinātāji izmaksās 300 000 latu

Foto: AFI

Lai gan ugunsgrēks tirdzniecības parkā notika naktī uz 12. jūliju un liesmas plosīja nelielu platību (aptuveni 15 kvadrātmetrus) apdrošināšanas klientiem lielus zaudējumus radījuši dūmi.

Pašlaik uzņēmums «Ergo Latvija» saņēmis 10 klientu pieteikumus par zaudējuma gadījumiem. Lai arī precīzs kopējo zaudējumu apmērs nav zināms un preču bojājumu pakāpes apzināšana vēl notiek, jau patlaban iespējams prognozēt, ka «Ergo» atlīdzībās izmaksās vairāk nekā 300 000 latu.

Lielākā daļa klientu saņems atlīdzību, kas segs izdevumus apdrošinātās mantas atjaunošanai vai atkārtotai iegādei.

Vairāki «Ergo» klienti bija iegādājušies Latvijas apdrošināšanas tirgū salīdzinoši specifisku apdrošināšanas veidu — «Uzņēmējdarbības pārtraukuma apdrošināšana». Tā ir apdrošināšana, kas sedz finansiālos zaudējumus, kas radušies no īpašuma bojājuma izrietošas piespiedu dīkstāves.

Līdz ar to papildus atlīdzībai par bojātajām komercdarbības telpām un precēm «Ergo» klienti saņems atlīdzību arī par veikala dīkstāves dēļ ciestajiem finansiālajiem zaudējumiem. Šis ir labs, uzskatāms piemērs, kā pasargāt savu uzņēmējdarbību no papildu riskiem un lieliem zaudējumiem, iestājoties «Uzņēmējdarbības pārtraukuma apdrošināšanas» gadījumam. 


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv