Par vairāk nekā miljonu eiro plāno Valsts kancelejas un KNAB darbības efektivitātes uzlabošanu

Apollo
92 komentāri

Finanšu ministrija (FM) rosina pārdalīt vairāk nekā miljonu eiro Valsts kancelejas un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbības efektivitātes uzlabošanai, liecina 19. septembra valdības sēdes darba kārtība.

Par vairāk nekā miljonu eiro plāno Valsts kancelejas un KNAB darbības efektivitātes uzlabošanu

Foto: Edijs Pālens/LETA

FM sagatavojusi rīkojuma projekta par apropriācijas pārdali 1 060 629 eiro apmērā no budžeta apakšprogrammas «Iemaksas Eiropas Kopienas budžetā». Attiecīgi 787 941 eiro paredzēts novirzīt KNAB, lai nodrošinātu pasākumus saistībā ar normatīvajos aktos paredzēto drošības prasību ievērošanu un īstenošanu, kā arī izmeklēšanas un operatīvās darbības kapacitātes paaugstināšanu.

Savukārt 272 688 paredzēts pārdalīt, lai nodrošinātu neatliekamu pasākumu īstenošanu efektīvai Valsts kancelejas darbībai.

Valdība šo jautājumu plāno skatīt aiz slēgtām durvīm. Lai arī Ministru kabineta rīkojuma projekts ir publiski pieejams, plašāka informācija par apropriācijas pārdales iemesliem gan nav.

Ministru kabineta rīkojuma projekts paredz informēt Saeimu par attiecīgo iniciatīvu un pēc parlamenta atļaujas saņemšanas veikt apropriācijas pārdali.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv