Parādnieks: SC ir bijis pie varas piecdesmit gadu

Apollo
0 komentāru

Partijas «Visu Latvijai!-TB/LNNK» valdes loceklis Imants Parādnieks nepiekrīt «Saskaņas centra» (SC) pārstāvju apgalvojumam, ka šī partija nekad nav bijusi pie varas.

Parādnieks: SC ir bijis pie varas piecdesmit gadu

Foto: Ieva Čīka/LETA

To Parādnieks norādījis intervijā laikrakstam «Neatkarīgā».

«Šo tēzi «nekad nav bijis pie varas» es gribētu nocirst pašā saknē. SC ir bijis pie varas piecdesmit gadu – kopš 1940. gada 17. jūnija. Un mēs zinām, ko viņi ir izdarījuši Latvijā. SC ir satelītorganizācija tiem, kas nāca pie varas šajā manis nosauktajā datumā. Viņi ir darbojušies ar tām pašām metodēm, ar tiem pašiem antiprincipiem, ar tām pašām sarunāšanām,» atzīmē Parādnieks un norāda uz SC darbošanos Rīgas domē.

«Skatieties, cik gludi viss notiek Rīgas domē! Treknajos amatos salikti savi cilvēki, kuri atdod naudu saimniekiem, un viss ir kluss! Konflikti netiek iznesti uz āru, un «labais [Nils]Ušakovs» tikai audzē reitingus. Saprotiet, pie varas ir palikuši tie, kas turpina padomju laiku greizo sistēmu. Bet mums šajās vēlēšanās ir jāpasaka: viss ir beidzies! Latvisko partiju koķetēšana ar SC ir necienīga, tā ir pazemojoša ne tikai katra atsevišķa cilvēka, bet arī valsts pašapziņai,» uzskata Parādnieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv