Parādu dēļ «arestē» Nikolasa Keidža māju

Apollo
0 komentāru

ASV Federālais nodokļu dienests izmantos tiesības uz slavenā kinoaktiera Nikolasa Keidža Jaunorleānas villas uzturēšanu līdz brīdim, kamēr aktieris nenomaksās nodokļu parādu 6,6 miljonu ASV dolāru apmērā. Pašlaik villa izlikta pārdošanā par 3,5 miljoniem ASV dolāru.

Parādu dēļ «arestē» Nikolasa Keidža māju

Foto: «Scanpix»/«Reuters»

Keidžs nevarēs savu 956 kvadrātmetrus lielo māju pārdot tik ilgi, kamēr nenokārtos parādus pret valsti, ziņo «realty.mail.ru», atsaucoties uz «Examiner.com». Trīsstāvu ēku Keidžs iegādājās 2006. gada decembrī.

Keidžam pieder vēl viena villa Jaunorleānā, kas arī pašlaik tiek pārdota par 3,45 miljoniem ASV dolāru.

Nesen aktieris izņēma no pārdošanas villu prestižajā Losandželosas Bel Air rajonā. Pirms trim gadiem šī vairāk nekā 1000 kvadrātmetru lielā māja ar septiņām guļamistabām, kinoteātri un vīna pagrabu maksāja 35 miljonus ASV dolāru. Pircējus tai tā arī neizdevās atrast, un aktieris bija spiests cenu samazināt līdz 17,5 miljoniem, kas arī nelīdzēja, un tā bija jāizņem no pārdošanas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv