Paragvaja pārliecinoši uzvar Slovākiju

Pasaules kausa finālturnīra F apakšgrupas spēlē Blūmfonteinā šodien Paragvajas izlase ar 2:0 pārspēja Slovākijas valstsvienību.

Enrique Vera

Pirmajās 45 mača minūtēs paragvajiešiem piederēja diezgan liels pārsvars. Pa bīstamam sitienam puslaika pirmajā pusē izdarīja visi trīs Paragvajas izlases uzbrucēji - Roke Santa Kruss, Nelsons Valdess un Lukass Barioss. 27. minūtē mača rezultātu pēc lieliskas Bariosa piespēles atklāja Enrike Vera - 1:0, bet puslaika beigās vēl viena teicama iespēja palielināt pārsvaru bija Santa Krusam, taču slovākus glāba vārtsargs Jans Muha.

Arī otrajā puslaikā slovāki tā arī nespēja radīt nevienu bīstamu momentu pie Husto Viljara vārtiem, bet Paragvajas izlasē ar bīstamiem sitieniem izcēlās Vera un Aureljāno Torress. Spēles 86. minūtē paragvajiešiem tomēr izdevās gūt otros vārtus, kad ar sitienu no soda laukuma robežas 2:0 panāca Kristiāns Riveross.

Paragvaja ar četriem punktiem kļuvusi par apakšgrupas līderi, bet pārējām trim komandām - Itālijai, Jaunzēlandei un Slovākijai - ir pa vienam punktam.

Pirmajā F apakšgrupas otrās spēļu kārtas mačā pulksten 17.00 tiksies Itālijas un Jaunzēlandes futbolisti.