Parakstīs līgumu par Liepājas lidostas rekonstrukciju

Apollo
0 komentāru

SIA «Aviasabiedrība «Liepāja»» Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta «Liepājas starptautiskās lidostas attīstība» ietvaros ir veikusi iepirkumu «Tehniskā projekta izstrāde un autoruzraudzība objektam «Liepājas starptautiskās lidostas rekonstrukcija»», portālu «Apollo» informēja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Parakstīs līgumu par Liepājas lidostas rekonstrukciju

Foto: Evija Trifanova/LETA

Šā gada 5.jūnijā ir pieņemts lēmums piešķirt līguma slēgšanas tiesības piegādātāju apvienībai AS «Ceļuprojekts» un UAB «Kelprojektas» par kopējo līgumcenu LVL 78 000 bez PVN.

Līguma svinīgā parakstīšana starp SIA «Aviasabiedrība «Liepāja»» un apvienību AS «Ceļuprojekts» un UAB «Kelprojektas» notiks šā gada  26.jūnijā.

Saskaņā ar Liepājas pilsētas vīziju pilsētai kā starptautiskam loģistikas centram ir jābūt ērti sasniedzamai, ko vienlaicīgi ar vairākiem citiem transporta veidiem nodrošina arī aviosatiksme.

Projekta mērķis ir veicināt Liepājas starptautiskās lidostas infrastruktūras attīstību, lai nodrošinātu ilgtspējīgu gaisa satiksmi un radītu priekšnoteikumus regulāru iekšzemes un starptautisko lidojumu uzsākšanai. Projekta ietvaros tiks veiktas šādas investīciju aktivitātes:

1. Skrejceļa seguma atjaunošana un lidjoslas nostiprināšana;
 
2. Manevrēšanas ceļa seguma atjaunošana un paplašināšana;
 
3. Perona un gaisa kuģu stāvvietu atjaunošana;
 
4. Lidlauka drenāžas sistēmas atjaunošana;
 
5 Lidlauka apgaismojuma sistēmas iegāde un uzstādīšana.
 
6. Lidostas žoga rekonstrukcija.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. septembris

Vārda dienas

Marianna, Guntra, GintersStaldzis, Marjans, Marjanna, Marjana, Maritana, Marijans, Marijanna, Marijana, Mariela, Marians, Mariana

Valūtu kursi

20.09.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv