Parakstīts līgums par Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukciju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Otrdien Rīgas Motormuzejā tika parakstīts līgums par Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukciju un klientu apkalpošanas centra celtniecību.

Pasākumā piedalījās Rīgas Motormuzeja direktors Aivars Aksenoks, līgumu parakstīja VAS «Ceļu satiksmes drošības direkcijas» (CSDD) valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš un «Skonto Būve» valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis.

Informācija par Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukciju un klientu apkalpošanas centra būvi:

  • Rīgas Motormuzeja rekonstruējamās ēkas platība ir 7700 m2, jaunbūve – 3000 m2.
  • Plānots, ka muzejs apmeklētājiem durvis vērs 2014.gada augustā.

Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcijā paredzēta tās pārbūve, lai pēc iespējas paplašinātu ekspozīcijai domāto platību, uzlabotu ēkas energoefektivitāti, izveidotu ērtu, mūsdienīgu ieejas risinājumu, uzlabotu apmeklētāju plūsmas organizāciju un nodrošinātu muzeja pilnīgu pieejamību visiem, t.sk. arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Būtiski, ka projekts paredz vienlaikus maksimāli saglabāt Rīgas Motormuzeja vēsturisko veidolu un plānojumu.

Rekonstrukcijas laikā seno spēkratu ekspozīcija būs izvietota pagaidu telpās, par ko interesentiem tiks sniegta atsevišķa informācija.

Klientu apkalpošanas centra jaunbūves projekts paredz uzbūvēt mūsdienīgu CSDD publiskajam tēlam atbilstošu būvi, kura, lai arī savienota ar Motormuzeju (stiklota pāreja 3. stāva līmenī), vizuāli un funkcionāli būs pilnīgi patstāvīga. Jaunās ēkas piecu stāvu stiklotais, viegli liektais apjoms stilistiski pretstatīts vēsturiskajai muzeja ēkai, tomēr nekonkurē ar to - tikai skaidri demonstrē jaunbūves tapšanas laiku un atšķirīgo funkciju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv