Pārbaudi kaulu blīvumu!

Apollo
0 komentāru

Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācija (LOPIA) aicina pievērst uzmanību kaulu veselībai.

- No šī gada 1.oktobra kaulu blīvuma mērījums ar ģimenes ārsta norīkojumu vairākās medicīnas iestādēs maksā 2 Ls. Plašāka informācija zvanot bez maksas 80 00 00 18 vai www.osteo.lv.

- Jau šobrīd pie sava ģimenes ārsta vai ikvienā Mēness aptiekā bez maksas saņem jaunākās Osteoziņas - avīze par kaulu veselību. Šajā numurā lasi par osteoporozi vīriešiem, kompensāciju kaulu blīvuma mērījumam un pretosteoporozes medikamentiem kā arī par citām aktuālām tēmām.

- Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācija ir izveidojusi jaunu interneta resursu www.osteo.lv – plaša informācija par osteoporozes riska faktoriem, simptomiem, profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu. www.osteo.lv vari lasīt arī visus iepriekšējos Osteoziņas numurus gan latviešu, gan krievu valodā.

Latvijā osteoporozes izraisīti lūzumi skar vairāk nekā 200 000 cilvēku, t.i. katru 3. sievieti un katru 5.vīrieti pēc 50 gadu vecuma. Tā ir skarba realitāte, jo, laicīgi atklājot osteoporozi, to ir iespējams novērst. Osteoporozei raksturīgākie ir gūžas kaula, mugurkaula skriemeļu un plaukstas pamatnes locītavas lūzumi.

 «Domā par savu kaulu veselību tagad!» aicina Inese Ērgle, Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācijas priekšsēdētāja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv