Pārdod divistabu dzīvokli par 770 latiem!

Apollo
0 komentāru

Kāda Lielbritānijas nekustamo īpašumu aģentūra novembra sākumā gatavojas izsolei izlikt dzīvokli, kura sākumcena ir 1000 sterliņa mārciņu (aptuveni 770 latu). Laikraksts «The Daily Mail» raksta, ka nekustamā īpašuma aģenti norāda:  neraugoties uz nepieciešamo remontu, investēt šādā objektā esot izdevīgi.

Pārdod divistabu dzīvokli par 770 latiem!

, pirateheart, CC licence

Laikraksts norāda, ka divistabu dzīvoklis atrodas Daremas grāfistē, bijušās ogļraču pilsētiņas Portstenlijas centrā. Mājoklis divstāvu ēkas otrajā stāvā kādai anglietei ticis pēc laulības šķiršanas. Īpašniece par to uzzinājusi tikai pēc tam, kad sāka saņemt kvītis par īpašuma nodokļa apmaksu, kā arī sūdzības no pirmā stāva kafejnīcas īpašnieka, kas sūdzējās, ka dzīvoklis appludinājis visu kafejnīcu.

Nekustamā īpašuma aģenti norāda, ka dzīvoklis atrodas katastrofālā stāvoklī, tajā nav mēbeļu, ūdens un elektrības. Īpašniece nolēmusi neieguldīt naudu īpašumā un ātrāk no tā atbrīvoties, tāpēc arī cena ir tik zema.

Nekustamā īpašuma aģenti atzīmē, ka šis pašlaik ir vislētākais piedāvājums Lielbritānijas nekustamo īpašumu tirgū, un uzskata, ka pat, ja jaunajam īpašniekam dzīvoklī būs jāiegulda 10 000 sterliņa mārciņu, to būs iespējams izdevīgi pārdot.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv