Pārdod mežu vienlaikus diviem pircējiem

Apollo
0 komentāru

Daugavpils rajonā kāds Rīgas iedzīvotājs, iespējams, pārdevis izstrādei paredzēto mežu vienlaikus diviem pircējiem, aģentūru LETA informēja Daugavpils Policijas pārvaldē.

Kāds pagaidām nenoskaidrots Rīgas iedzīvotājs sākumā iegādājies izstrādei domātu meža gabalu Daugavpils rajona Kalupes pagastā un drīz pēc tam pārdevis to vienam pircējam, kurš darījumu notariāli vēl nebija apstiprinājis, kad pārdevējs to jau paspēja pārdot nākamajam pircējam, kurš darījumu pie notāra apstiprināja uzreiz.

Pirmais pircējs par meža iegādi samaksāja Ls 26 500, otrs — nedaudz mazāku summu.

Neilgi pēc darījuma noslēgšanas otrais pircējs ieradās nopirktajā mežā un ķērās pie tā izstrādes. Dažas dienas vēlāk mežu ieradās izstrādāt arī pirmais pircējs. Ieraudzījis, ka meža izstrāde jau notiek, viņš vērsās policijā.

Nīcgales mežniecībā aģentūrai LETA pastāstīja, ka teritorijās, kuras iegādājušās uzreiz divas personas, meža izciršana ir apturēta. Uz krāpšanas fakta konstatācijas brīdi otrais pircējs bija paspējis izstrādāt divus no aptuveni desmit hektāriem nopirktā meža.

Daugavpils Policijas pārvaldes darbinieki lietas materiālus nosūtījuši izmeklēšanai Rēzeknes kolēģiem, jo meža pārdošanas līgumi tika noslēgti Rēzeknē, bet likums nosaka, ka lieta jāizmeklē pēc piederības.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv