Pārdod modes mākslinieka Īva Senlorāna un viņa mīļākā villu

Apollo
0 komentāru

Pārdošanā izlikta slavenā modes mākslinieka Īva Senlorāna Marokas villa, vēsta «lenta.ru», atsaucoteis uz «Associated Press» un elitāro nekustamo īpašumu pārdošanas aģentūru «Christie's Great Estates».

Īvs Senlorāns ar draugu.

Īvs Senlorāns ar draugu.

Foto: «Scanpix»/«Reuters»

Villā ir piecas guļamistabas, no kurām paveras skats uz Gibraltāru, māju apņem dārzs. Slavenais modes mākslinieks un viņa mīļākais — uzņēmējs Pjērs Beržē — villu iegādājās 1998. gadā. Mājas cena pašlaik netiek atklāta.

Pēdējā laikā ļoti aktīvi tiek pārdoti Senlorānam, kurš mira 2008. gada jūnijā, piederošie nekustamie īpašumi.

2009. gada februāra beigās franču mediji ziņoja par pārdošanā izlikto Senlorānam kādreiz piederošo villu Normandijā. Par tās īpašnieku kļuva krievu uzņēmēji Sīmans un Irina Povarenkini, kas par īpašumu samaksāja 9,6 miljonus eiro.

Savukārt maijā «The Times» rakstīja, ka Francijas prezidents Nikolā Sarkozī un viņa sieva Karla Bruni nolēmuši iegādāties dizainera bijušo dzīvokli, kas atrodas Sēnas upes krastā Parīzē. Apartamentu vērtība — 10 miljoni eiro.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv