Pārdod savrupmāju par 10 dolāriem

Apollo
0 komentāru

ASV bankas «Lehman Brothers» investori ir bezgala sašutuši. Šīs bankas bijušais vadītājs Ričards Fulds pārdevis viņam Floridā piederošo savrupmāju par 10 dolāriem, lai gan tās vērtība ir aptuveni 13,75 miljoni dolāru.

Pārdod savrupmāju par 10 dolāriem

Foto: Phil Dragash, licence

Par dīvaino darījumu saviem lasītājiem pastāstījis laikraksts «The New York Times». Villas jaunā īpašniece ir Ričarda Fulda sieva. Juristi uzskata, ka bijušais baņķieris šādi vēlas nodrošināt savus īpašumus pret iespējamām prasībām. Vairāki investori, kas zaudējuši savu naudu bankā «Lehman Brothers», piedraudējuši Fuldam ar tiesu darbiem. Laikā, kamēr Fulds vadīja banku, viņš nopelnīja 480 miljonus dolāru, bet, kad pienāca krīze, nespēja saglabāt investoru bagātību. Te jāpaskaidro, ka Floridas štata likumi aizsargā iedzīvotājus no to īpašuma iespējamās atsavināšanas un tiesas prasībām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. augusts

Vārda dienas

Boriss, Bernhards, RojsRusanda, Ruzanna, Ruze, Samuels, Samuēls, Samvels, Zamuels, Zāmuels, Roksana, Roko, Bernarda, Bernarde, Bernardina, Bernardīna, Bernards, Bernats, Bernārs, Borislavs, Rokijs, Bernads

Valūtu kursi

20.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv