Pārdos tirdzniecības centru «Olympia»

Apollo
0 komentāru

Tuvākajā laikā īpašnieku mainīs Ķīpsalas tirdzniecības centrs «Olympia», šodien ziņo laikraksts «Telegraf».

Pašreizējā centra īpašniece, Zviedrijas uzņēmējsabiedrībai «ICA Baltic Aktiebolag» piederošā SIA «Real Invest», pagaidām neatklāj jaunā īpašnieka vārdu un iespējamā darījuma summu.

Kā laikrakstam apstiprināja «Real Invest» ģenerāldirektors Maikls Johansons, līguma parakstīšana par firmas un līdz ar to tirdzniecības centra pārdošanu tuvojas noslēgumam. Kamēr līgums nav parakstīts, pašreizējais īpašnieks nevēlas atklāt pircēja vārdu.

Kā norāda laikraksts, tirdzniecības centra pārdošana nav pārsteigums, jo tas bijis paredzēts «Olympia» biznesa plānā.

Pēc «Telegraf» rīcībā esošās informācijas, interesi par tirdzniecības centra pirkšanu izrādījuši vairāki iespējamie pircēji. Kā laikrakstam norādījis kāds nekustāmā īpašuma eksperts, iespējamā darījuma summa varētu būt 20 miljoni eiro (14 miljoni latu).

Tirdzniecības centrs «Olympia» tika atklāts 2003. gada aprīlī. SIA «Real Invest» Latvijā reģistrēta 1998. gadā. 100% pamatkapitāla pieder Zviedrijas uzņēmējsabiedrībai «ICA Baltic Aktiebolag».

Kā ziņots, Rīgas Dome gada sākumā nolēma pārdot 3,2 hektāru lielu zemesgabalu Āzenes ielā zem tirdzniecības centra «Olympia».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv