Pareizticīgo baznīca rosina nodrošināt «spēcīgu Krievijas militāro klātbūtni» bijušajās PSRS valstīs

Apollo
0 komentāru

Krievijas pareizticīgo baznīcas pārstāvis nācis klajā ar aicinājumu opozīcijas līderus iesaukt armijā, kā arī nevairīties no kariem, kuru mērķis būtu novērst sociālās revolūcijas kaimiņvalstīs.

Pareizticīgo baznīca rosina nodrošināt «spēcīgu Krievijas militāro klātbūtni» bijušajās PSRS valstīs

Foto: Scanpix/AP

Vsevolods Čaplins, kurš tiek uzskatīts par vienu no patriarha Kirila tuvākajiem padomdevējiem un par vienu no ietekmīgākajiem viedokļa paudējiem Krievijas pareizticīgo baznīcā, intervijā Maskavas radio norādīja, ka masu mītiņi, kurus nesen piedzīvoja Maskava, ļaudīm izejot ielās, lai protestētu pret parlamenta vēlēšanu rezultātu viltošanu, rada nopietnus sociālos riskus.

Viņš arī aicināja nodrošināt «spēcīgu Krievijas militāro klātbūtni» kaimiņos esošajās bijušās PSRS valstīs.

«Mums nav no tā jābaidās, pat ja tas nozīmē Krievijas iesaistīšanos karos,» ceturtdien pārraidītajā intervijā uzsvēra Čaplins. «Ir laiks armijai dot īstu uzdevumu.»

«Aktīvajā dienestā varētu iesaukt arī sociālo tīklu kāmīšus,» piebilda baznīcas pārstāvis. «Tie, kuri no viņiem izdzīvos, domājams, kļūs par cilvēkiem.»

Jau iepriekš Čaplins ir aicinājis pareizticīgos nepiedalīties protesta akcijās, kuras, pēc viņa domām, tiek vadītas no «zināmiem globāliem centriem».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

26.09.2017
Ienākt apollo.lv