«Parex banka» atbalsta Rīgas ASK atjaunošanu

Apollo
0 komentāru

«Parex banka» atbalsta «kvalitatīva sanācijas plāna izstrādi», kas veicinātu basketbola kluba Rīgas ASK maksātspēju, aģentūrai LETA pastāstīja bankas Korporatīvo komunikāciju un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Inga Saleniece.

«Parex banka» atbalsta Rīgas ASK atjaunošanu

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Parex banka» ir ieinteresēta Rīgas ASK atjaunošanā, lai varētu atgūt tur ieguldītos līdzekļus.

Jau ziņots, ka pēc biedrības Rīgas ASK maksātnespējas pasludināšanas ir sākts darbs pie sanācijas plāna un basketbola kluba darbības atjaunošanas.

Biedrības maksātnespējas administratore Zinta Zālīte-Rukmane ir saņēmusi risinājumu priekšlikumus, kurus iesniedza iniciatīvas grupa, kuras dalībniekiem esot pieredze gan uzņēmējdarbībā un mārketingā, gan basketbola klubu menedžmentā.

Balstoties uz šiem priekšlikumiem, Rīgas ASK klubs ir iesniedzis pieteikumu Baltijas Basketbola līgai (BBL) par piedalīšanos BBL elites divīzijā 2009./2010. gada sezonā, kā arī nosūtījis pieteikumu Latvijas Basketbola savienībai (LBS) par dalību Latvijas Basketbola līgā (LBL) 2009./2010. gada sezonā.

Lai rastu risinājumus Rīgas ASK kluba darbības atjaunošanai, vēl esot nepieciešama virkne pasākumu, kuru īstenošana šobrīd esot sākta.

Tāpat iniciatīvas grupa ir sākusi sarunas ar Rīgas ASK līdzšinējiem spēlētājiem par parādsaistību kārtošanas risinājumiem un turpmākām sadarbības iespējām, kā arī jaunu treneru un spēlētāju piesaisti.

Tuvākajā laikā tiks uzrunāti arī citi biedrības kreditori, dibinātāji un biedri, tostarp Rīgas domes jaunā vadība un Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Ir panākta vienošanās arī ar «Arēna Rīga» par iespējamu komandas mājas spēļu norisi un cita veida atbalstu, kā arī uzsāktas sarunas ar potenciālajiem sponsoriem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv