«Parex banka» emitējusi eiroobligācijas 100 miljonu eiro apjomā

Apollo
0 komentāru

«Parex banka» emitējusi eiroobligācijas 100 miljonu eiro (70,3 miljonu latu) apjomā, sacīts «Parex» grupas mājaslapā publicētajā informācijā.

Obligāciju dzēšanas termiņš ir trīs gadi, kuponu likme — 4,375%. «Parex bankas» emitētās eiroobligācijas kotēs Londonas Fondu biržā.

Emisijas organizatori ir «JP Morgan» un «Credit Suisse First Boston».

Bankas paziņojumā norādīts, ka pēc eiroobligācijām bija liels starptautiskais pieprasījums, un tās iegādājās institucionālie un privātie investori no Vācijas, Austrijas, Francijas, Šveices, Grieķijas, Skandināvijas valstīm, Luksemburgas, Lielbritānijas un Baltijas valstīm.

«Veiksmīgā eiroobligāciju emisija un augstais investoru intereses līmenis apliecina starptautisku uzticību «Parex bankai». No praktiskās puses, eiroobligāciju laidiens dažādo mūsu finansējuma bāzi un nodrošina piekļuvi fundamentāli jauniem finansējuma avotiem,» komentējot eiroobligāciju emisiju, sacījis «Parex bankas» prezidents Valērijs Kargins.

«Fitch Ratings» piešķīrusi Latvijas «Parex bankas» eiroobligāciju emisijai reitingu BB+.

Arī bankai «Fitch Ratings» ir piešķīris ilgtermiņa reitingu BB+. Bankai piešķirts īstermiņa reitings B, individuālais reitings — C/D un trešā līmeņa atbalsta reitings.

Līdz šim «Parex banka» bija izlaidusi vienu obligāciju emisiju latos, to kotē Rīgas Fondu biržas parāda vērtspapīru sarakstā un tās apjoms ir pieci miljoni latu.

«Parex banka» ir Latvijā otrā lielākā banka pēc aktīvu apjoma. Tās lielākie īpašnieki ir bankas vadītāji Valērijs Kargins un Viktors Krasovickis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv