Parex banka izsolē pārdos 141 transporta vienību

Apollo
0 komentāru

AS «Parex banka» izsolē darbiniekiem plāno pārdot 141 transporta vienību, samazinot bankas auto parku un ietaupot 67% no transporta izmaksām.

Kā aģentūru LETA informēja bankas valdes priekšsēdētāja padomniece Maija Celmiņa, bankas autoparkā paredzēts atstāt 124 automašīnas.

«Vispirms automašīnas tiks piedāvātas iekšējā izsolē bankas darbiniekiem, taču pēc tam tiks organizēta ārējā izsole — pašreiz ārējiem pircējiem jau pieejamas vairākas automašīnas,» informēja Celmiņa.

Automašīnu pārdošana tiek organizēta izsolē ar augšupejošu soli par cenu, ko noteikuši divi neatkarīgi vērtētāji — SIA «Expo Serviss» un SIA «KNA Group».

«Parex bankas mērķis ir nodrošināt bankai pēc iespējas lielākus ieņēmumus no pārdotā autotransporta,» norādīja Celmiņa. «Pašreizējā situācijā bankas auto parka uzturēšana tiks atstāta bankas pārziņā, taču pēc trim četriem gadiem, kad bankas autotransports būs nolietojies, tā atjaunošanai paredzēts izmantot ārpakalpojumus.»

Kā ziņots, Parex banka iecerējusi šogad plānotās bankas kopējās administratīvās izmaksas samazināt par 28 miljoniem latu jeb 35%.

Šādu lēmumu Parex bankas padome pieņēma 12. februārī.

Janvārī Parex bankas administratīvo izmaksu samazinājums bija 2,4 miljoni latu.

Parex banka iecerējusi par 30% samazināt personāla izdevumus, par 31% — tālruņu sakaru un par 67% — transporta izdevumus.

Tiek plānots par 80% samazināt tēriņus konsultācijām, pētījumiem un aptaujām, kā arī par 93% — komandējumu izmaksas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv