Parka kokā Vācijā atrod līķi; tas pamanīts tikai pēc vairākām nedēļām

Apollo
13 komentāri

Vācijas pilsētā Menhengladbahā parka kokā atrasts vīrieša līķis, vēsta «The Local».

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: greensambaman, CC BY-NC-ND 2.0

Policija apstiprinājusi, ka pilsētas parka kokā atrasts vīrieša līķis, kurš tur atradies trīs līdz četru metru augstumā. Līķis kokā neesot pamanīts vairākas nedēļas.

Vīrieša līķi 29. aprīlī ieraudzījis kāds garāmgājējs, kurš sākumā domājis, ka tā ir cilvēka izmēra lelle.

Vietējais medijs vēstījis, ka vieta, kurā līķis atrasts esot ļoti apdzīvota. Turpat atrodas arī sākumskola, bērnudārzs un citas sabiedriskas vietas.

Otrdien veiktajā līķa ekspertīzē noskaidrots, ka nāve neesot bijusi vardarbīga.

Lai gan joprojām neesot skaidrs nāves iemesls, vīrietis iespējams miris no aukstuma vai arī alkohola vai narkotiku intoksikācijas.

Zināms vien tas, ka vīrietis nav miris bada nāvē. Joprojām neesot arī noskaidrota vīrieša personība. Pēc fiziskā apraksta mirušais neatbilstot nevienai no meklēšanā izsludinātājām personām.

Vietējie iedzīvotāji domā, ka bojāgājušais esot kāds 17 gadus vecs puisis, kuram bijis ļoti traģisks dzīvesstāsts. Viņš ļoti agri kļuvis par bezpajumtnieku.

2014. gadā, 14 gadu vecumā, zēns centies paglābt savu māti no tēva uzbrukuma ar nazi. Zēns guvis smagus miesas bojājumus, bet viņa māte uzbrukumā gājusi bojā. Zēna tēvs saņēmis 12 gadus ilgu cietumsodu.

Puisis redzēts dzīvojam jauniešu centrā, taču viņš izvairījies no cilvēkiem un laika gaitā sācis dzīvot uz ielas.

Kāds vietējais iedzīvotājs pastāstījis, ka zēns mēdzis kāpt kokos un uz māju jumtiem, lai tur pārnakšņotu. Visi mēģinājumi dzīvot telpās esot bijuši nesekmīgi.

Puisis ar cietumsodu sodīts par dažādiem noziegumiem, taču no cietuma izlaists ar nosacījumu, ka piekritīs psihiatriskai rehabilitācijai. Tomēr šos nosacījumu viņš neesot ievērojis. Vietējie iedzīvotāji jaunieti esot manījuši, bet pēdējā laikā viņš neesot redzēts. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv