Partija attaisno Zatlera rīcību sēru laikā piedaloties modes šovā

Apollo
238 komentāri

Reformu partija (RP) nav saskatījusi ētikas kodeksa pārkāpumus partijas dibinātāja eksprezidenta Valda Zatlera rīcībā, kurš pēc Zolitūdes traģēdijas, kas valstī bija izsludinātas sēras, apmeklēja modes šovu Lietuvā, noskaidroja aģentūra BNS.

Partija attaisno Zatlera rīcību sēru laikā piedaloties modes šovā

Foto: Ieva Lūka/LETA

RP Ētikas komisijas vadītājs Uģis Grīnbergs informē, ka komisija ir iepazinusies ar faktiem, iemesliem un pamatojumu, kā arī izvērtējusi, ko par šo gadījumu rakstīja mediji, tostarp Zatlera publisko atvainošanos. Ētikas komisija nesaskata, ka noticis kodeksa pārkāpums.

Zatlers, pirms došanās uz Lietuvu, esot izvērtējis apstākļus, turklāt savā uzrunā pieminējis traģēdijas upurus.

«Diemžēl neviens cits politiķis nevērsās ne pie Lietuvas tautas, ne tās politiķiem, lai gan «Maxima» Latvija pieder Lietuvas uzņēmējiem, kuri diemžēl ne tikai neuzņēmās savu vainas daļu notikušajā, bet veselu nedēļu pēc traģiskajiem notikumiem atklāti ņirgājās par cietušajiem un Latvijas izmeklēšanas un tiesībsargājošajām institūcijām. Zatlers savā uzrunā Lietuvā pieminēja bojāgājušos, traģēdijas apmērus, kā arī pasākums sākās ar klusuma brīdi bojāgājušo piemiņai,» aģentūrai BNS par komisijas lēmumu sacīja arī RP preses sekretārs Mārtiņš Etkins.

21.novembrī Zolitūdē sagruva lielveikala «Maxima» jumts, cilvēku meklēšana gruvešos turpinājās vairākas dienas. Kopumā dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Valstī tika izsludinātas trīs dienu sēras. Vienā no tām eksprezidents piedalījās modes šovā Lietuvā. Daudzi no RP biedriem pauda sašutumu par šādu rīcību.

Zatlers ar dzīvesbiedri apmeklēja Lietuvas modes mākslinieka Joza Statkeviča kolekcijas skati Viļņā. Medijos bija redzamas arī fotogrāfijas no pasākuma, kas pavadīts jautrā noskaņā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv