Partijas parādīs savu īsteno «seju»

Apollo
0 komentāru

Saeimas balsojums 17.jūnijā par maksātnespējas likuma galīgo redakciju parādīs īsteno partiju «seju» šobrīd, jo tas ir lēmums šodien ar reālām sekām nākotnē, nevis vārdi un nākotnes solījumi. Partijas, kuras nobalsos pret, vai vēlēsies vēl ko «pārstrādāt», tādejādi noraujot likuma pieņemšanu - nostāsies pret Latvijas tautas nākotni! Šis balsojums parādīs, vai deputāti ir tautas vai «banku» deputāti.

Ainārs Gorenko

Ainārs Gorenko

Foto: Ieva Čīka/LETA

Daudziem cilvēkiem maksātnespējas process šobrīd ir pēdējā cerība, lai varētu palikt dzīvot savā tēvzemē, tā ir visu mūsu cerība. Aicinām atbalstīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sagatavoto maksātnespējas likuma redakciju, kas ļaus Latvijas pilsoņiem palikt dzimtenē, legāli strādāt, maksāt nodokļus, kas savukārt cels ikkatra Latvijas iedzīvotāja labklājību un Latvijas ekonomikas uzplaukumu kopumā.

Vēršam uzmanību uz to, ka iepriekš jau tika noraidīta likumiska palīdzība finansiālās grūtībās nākušiem kredītņēmējiem – gan Latvijas Kredītņēmēju apvienības izstrādātais «Krīzes likumprojekts», kuru parakstīja vairāk kā 12 500 Latvijas iedzīvotāju, gan Latvijas Republikas Finanšu ministrijas sagatavotā «Privātā sektora parādu restrukturizācijas stratēģija». Šobrīd deputātu rokās ir iespēja atbalstīt Latvijas kredītņēmējus, turklāt šī maksātnespējas likumprojekta redakcija neprasa papildus ne santīma no Latvijas budžeta. Gluži pretēji – tās rezultātā mazināsies ēnu ekonomika un budžetā ieplūdīs līdzekļi un attiecīgi būs jāveic mazāka budžeta konsolidācija.

Mēs ticam, ka spēsiet atmest politiskās ambīcijas, dažādus lobijus un spiedienu, lai paklausītu savai sirds balsij, kurai ticēja cilvēki ievēlot Jūs amatā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv