Pārvietoties ar «Smile Taxi» kļūst daudz lētāk

Apollo
0 komentāru

Taksometru kompānija «Smile Taxi» uzsākot akciju «Smaidīgas dienas», lauž stereotipu, ka pārvietoties ar taksometru ir ļoti dārgi, it īpaši krīzes laikā, un piedāvā īpašas atlaides taksometru pakalpojumiem, informē «Baltic Communication Partners» pārstāve Gita Želve.

Pārvietoties ar «Smile Taxi» kļūst daudz lētāk

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tagad braucot uz teātri, koncertu vai ciemos pie radiem daudz ērtāk ir izmantot taksometru kompānijas «Smile Taxi» pakalpojumus, jo uzņēmums piedāvā atlaides: viens lats par iekāpšanu un maksa par vienu kilometru - tikai 30 santīmi. Šī akcija darbojas svētdienās, pirmdienās un otrdienās, un izsaucot taksometrā ir jānosauc parole: «Smaidīgas dienas.»

«Mēs atbalstām klientu aktīvo atpūtu un vēlamies palīdzēt viņiem ietaupīt, jo, kā rāda pieredze, braukt, piemēram, uz teātri ar savu auto ir diezgan dārgi, jo Rīgas centrā ir maksas autostāvvietas un kultūras pasākumi bieži vien ilgst vairākas stundas. Taču tagad, izmantojot «Smile Taxi» speciālo piedāvājumu «Smaidīgas dienas», var daudz lētāk pārvietoties pa pilsētu,» norāda Aleksejs Ignatjevs, «Smile Taxi».

«Smile Taxi» vēlas ievest tradīciju, izmantojot taksometra pakalpojumu ar īpašu atlaidi, nosaucot speciālo paroli. «Smaidīgas dienas» ikvienam klientam ļauj braukt par zemākam cenām. Kā atzīmē Ignatjevs, akcijai nav ierobežots laiks un tā darbosies, kamēr būs pieprasījums.

Šī akcija darbojas ne tikai «Smile Taxi» taksometros, bet arī «Smile Baby Taxi», lai jaunās māmiņas ar savu mazuli varētu doties braucienā ar taksometru, izmantojot īpašas atlaides. «Smile Baby Taxi» ir aprīkots ar bērnu sēdeklīšiem un monitoriem ar multfilmām nodrošina komfortu, dodoties ceļā ar bērniņu.

Taksometriem «Smile Taxi» ir piešķirta kvalitātes zīme «Tourist-Friendly», kas apliecina, ka uzņēmums, kas saņēmis šo zīmi nodrošina klientiem kvalitatīvus un drošus pakalpojumus, un tā bizness ir virzīts, lai padarītu Rīgu par tūristiem labvēlīgu vidi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv