Pasākumu rīkotāju honorāri ir no 100 līdz 600 latiem

Apollo
0 komentāru

Patlaban pasākumu rīkotāju honorāri Latvijā sasniedz 100-600 latus, intervijā biznesa portālam «Nozare.lv» stāsta SIA «Aģentūra Decenta» vadītāja Rita Lejniece.

Pasākumu rīkotāju honorāri ir no 100 līdz 600 latiem

Foto: Lita Krone/LETA

Lūgta komentēt, kuri patlaban ir pieprasītākie pasākumu vadītāji Latvijā, viņa nosauc Valteru Krauzi, Baibu Sipenieci-Gavari, Raimondu Bergmani, Juri Šteinbergu, Evelīnu Kovaļevsku u.c.

«Pats svarīgākais labam pasākumu vadītājam ir just publiku, jo ne vienmēr labs aktieris ir labs vadītājs, bieži vien ir tieši otrādi. Aktieri ir pieraduši vadīties pēc konkrēta scenārija, taču labam pasākuma vadītājam jāspēj sajust publiku un reaģēt uz neparedzētām situācijām,» skaidro «Aģentūras Decenta» vadītāja.

Kā iepriekš atzina Lejniece, starp pasākumu organizētājiem ir daudz diletantu un dempingotāju - piedāvājot zemāku cenu saviem pakalpojumiem, tiek kropļots tirgus.

«Klienti mēdz izmēģināt un tomēr atgriezties pie pārbaudītām vērtībām. Ne vienmēr tas lētākais ir tas labākais,» sacīja uzņēmēja.

Kopumā Latvijā ir ļoti daudz aģentūru, kas piedāvā pasākumu organizēšanas pakalpojumus, taču par pilnvērtīgiem tirgus dalībniekiem - profesionāļiem - var uzskatīt 7-10 aģentūras, uzskata Lejniece.

«Par profesionāļiem var uzskatīt tos, kas spēj savlaicīgi saskatīt galarezultātu, un ir būtiskas atšķirības starp korporatīvo un privāto formātu,» skaidro «Aģentūras Decenta» vadītāja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv