Pasaules čempionātā snūkerā amatieriem Daugavpilī piedalīsies ap 250 dalībniekiem

Apollo
7 komentāri

Pasaules čempionātā snūkerā amatieriem, kas trešdien tiks atklāts Daugavpilī, piedalīsies ap 250 spēlētājiem no 60-70 pasaules valstīm, aģentūru LETA informēja sacensību organizatori.

Pasaules čempionātā snūkerā amatieriem Daugavpilī piedalīsies ap 250 dalībniekiem

Foto: Reuters/Scanpix

«Pasaules čempionāta organizatori darījuši visu, lai ap 250 spēlētāju turpat no 70 pasaules valstīm saņemtu visaugstāko servisu,» izteicies Latvijas Republikas Biljarda federācijas valdes loceklis Sergejs Koļcovs. «Mūsu mērķis ir šo vērienīgo pasākumu organizēt pasaules līmenī, lai daudzu valstu pārstāvji, kas viesojas Latvijā, atzinīgi novērtētu mūsu darbu un atzītu, ka Latvijā šāda mēroga pasākumus var organizēt arī turpmāk.»

Latviju pasaules čempionātā starp spēlētājiem pārstāvēs Māris Volajs, Pēteris Ermansons, Jānis Bindže, Elvijs Melnis, Māris Kaļva, Jurijs Belozjorovs, Sergejs Sergejevs, Roberts Kiričenko, Tatjana Vasiļjeva, Anna Prisjažņuka, Darja Sediha, Vilnis Mainulis, Ojārs Blezūrs, Aleksandrs Zaicevs, Sergejs Sergejevs.

Tāpat pasaules čempionāta laikā notiks arī Starptautiskās Biljarda un snūkera federācijas (IBSF) kongress, kurā tiksies aptuveni 70 valstu snūkera federāciju prezidenti.

Pasaules čempionāts Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies no 27.novembrim līdz 8.decembrim. Skatītāji to varēs apmeklēt bez maksas.

2012.gadā Daugavpils jau rīkoja Eiropas čempionātu snūkerā, kurā dāmu konkurencē triumfēja Vasiļjeva.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv