Pasaules čempioni brauc mājās, Paragvaja un Slovākija 1/8 finālā

Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā šodien iekļuva Slovākijas un Paragvajas futbolisti.

Slovākijas izlase izšķirošajā spēlē ar 3:2 pārspēja pašreizējos pasaules čempionus Itālijas futbolistus.

Mača 25. minūtē slovākus vadībā izvirzīja Roberts Viteks, bet 73. minūtē Viteks guva savus trešos vārtus šajā finālturnīrā un panāca 2:0. Mača 81. minūtē Antonio di Natale samazināja rezultāta starpību, tomēr jau 89. minūtē Kamils Kopuneks atjaunoja Slovākijai divu vārtu pārsvaru - 3:1. Jau tiesneša pieliktajā laikā Fabio Kvaljarella vienus vārtus atspēlēja, tomēr panākt neizšķirtu, kas itāliešiem būtu ļāvis iekļūt astotdaļfinālā, vairs neizdevās.

Otrajā apakšgrupas spēlē Paragvajas futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 ar Jaunzēlandes valstsvienību, nodrošinot pirmo vietu apakšgrupā.

Paragvaja ieguva pirmo vietu apakšgrupā ar pieciem punktiem, bet otro vietu ar četriem punktiem izcīnīja Slovākijas izlase. Trešajā vietā ar trim punktiem palika Jaunzēlande, bet pašreizējie pasaules čempioni itālieši ar diviem punktiem bija pēdējā, ceturtajā vietā.