Pasaules čempioni zaudē Meksikai, uzvaras Vācijai un Spānijai

Pārbaudes spēlē, gatavojoties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, ceturtdien pašreizējā čempionvienība Itālija ar 1:2 (0:1) piekāpās Meksikas valstsvienībai.

Šajā mačā 16. minūtē Meksiku vadībā izvirzīja Karloss Vela, bet 83. minūtē Alberto Medina panāca jau 2:0. Goda vārtus Itālijai 88. minūtē pēc stūra sitiena izspēles guva Leonardo Bonuči.

Citās spēlēs uzvaras izcīnīja pašreizējā Eiropas čempionvienība Spānija, kā arī iepriekšējā Pasaules kausa trešā un Eiropas čempionāta otrā spēcīgākā komanda Vācija.

Spāņi mačā pret Dienvidkoreju vienīgos vārtus guva 86. minūtē, kad precīzi sita Hesuss Navass, izcīnot panākumu ar 1:0.

Vācijas izlase vienīgā aizvadīja spēli pret komandu, kas nespēlēs Pasaules kausā - Bosniju un Hercegovinu. Šajā mačā vācieši bija pārāki ar 3:1 (0:1). Jau spēles 15. minūtē vadībā izvirzījās bosnieši, kad precīzi sita viens no Vācijas čempionāta rezultatīvākajiem futbolistiem Edins Džeko, tomēr otrajā puslaikā Filips Lāms panāca neizšķirtu, bet puslaika vidū četru minūšu laikā divas reizes precīzs no 11 metru soda sitiena atzīmes bija Bastians Švainštaigers.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs sāksies jau nākamo piektdien, 11. jūnijā Dienvidāfrikas Republikā (DĀR).