Pasaules kauss futbolā rada problēmas «Twitter»

Apollo
0 komentāru

Pasaules kauss futbolā varētu radīt pārslodzi arī Latvijā populārajā virtuālās komunikācijas un mikroblogošanas tīklā «Twitter», raksta tīkla uzturētāji savā blogā «Twitter engineering».

Pasaules kauss futbolā rada problēmas «Twitter»

Foto: Ekrānuzņēmums

«Twitter» uzturētāji norāda, ka iekšējā tīkla un tvītošanas kopējās sistēmas uzraudzība ir ļāvusi attīstīties līdz ar pieaugošo lietotāju skaitu. Taču pieaugošais lietotāju skaits jāskata pasaules notikumu kontekstā, jo patlaban notiekošais Pasaules kauss futbolā varot radīt neparedzami lielu «Twitter» lietotāju interesi par jaunākajiem notikumiem, kā dēļ servera darbība var tikt kavēta.

Problēmas virtuālajā komunikācijā «Twitter» vidē var ietekmēt arī lielu skaitu Latvijas iedzīvotāju. Saskaņā ar SIA «Soon» 2010.gada februārī publicēto «Latvijas tviterversa apskatu» Latvijā ir reģistrēti vairāk nekā 20 000 «Twitter» lietotāju, no kuriem gandrīz puse ir aktīvi lietotāji. «Twitter» lietotāju skaits Latvijā katru mēnesi pieaug par 1700 cilvēkiem.

«Twitter» ir pasaules populārākais mikroblogu serviss. Tajā ir reģistrējušies vairāk nekā 125 miljoni cilvēku. Katru mēnesi «Twitter» apmeklē vairāk nekā 190 miljoni unikālo lietotāju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv