Pasaules komercīpašumu tirgus krīzi pārdzīvojis

Apollo
0 komentāru

Krīze pasaules nekustamo komercīpašumu tirgū ir beigusies, konstatējuši konsaltinga aģentūras «Jones Lang LaSalle»  analītiķi, kas atzīst, ka tirgus atlabšana tomēr būs pakāpeniska, jo aktivitāte komerciālo īpašumu tirgos Āzijā un Eiropā  atšķiras no ASV tirgus krituma, kas joprojām turpinās.

Pasaules komercīpašumu tirgus krīzi pārdzīvojis

Foto: joneslanglasalle.com

Pēc ekspertu domām tirgus atlabšana saistīta ar pasaules ekonomikas pakāpenisko augšupeju, investoru uzticības atgūšanu, tirgus likviditāti utt.

Piemēram, Londonā pirmajos gada 9 mēnešos slēgti darījumi par kopējo summu 9 miljardi dolāru.
Tikmēr ASV biroju tirgus turpina nest zaudējumus augošā bezdarba dēļ, kamēr ārvalstu investīcijas sarukušas līdz nulles atzīmei.

Darījumu apjomi ar lielajiem biroju, ražošanas un tirdzniecības īpašumiem ASV 9 mēnešos samazinājušies par 75% salīdzinājumā ar šo pašu laika periodu 2008. gadā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv