Pasaules vieglatlētikas čempionātā sacensības uzsāk Olijars un Vaisjuns

Apollo
0 komentāru

Pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas šonedēļ turpinās Berlīnē, šodien sacensības no Latvijas sportistiem uzsāks 110 metru barjerskrējējs Staņislavs Olijars un desmitcīņnieks Atis Vaisjuns.

Pasaules vieglatlētikas čempionātā sacensības uzsāk Olijars un Vaisjuns

Foto: Reuters/Scanpix

Desmitcīņnieki sacensības uzsāks kā pirmie, kad veiks 100 metru skrējienu. Vaisjuns startēs jau pirmajā skrējienā un uz starta stāsies plkst.11.05 pēc Latvijas laika. Dienas sesijā desmitcīņnieki veiks arī tāllēkšanas un lodes grūšanas sacensības, bet vakara sesijā notiks augstlēkšana un 400 metru skrējieni.

Savukārt ceturtdien desmitcīņnieki veiks arī 110 metru barjerskrējienu, diska mešanu, kārtslēkšanu, šķēpa mešanu un 1500 metru skrējienu.

Savukārt Olijars trasē dosies ceturtajā priekšskrējienā, kas sāksies plkst.12.59 pēc Latvijas laika. Priekšsacīkstes pārvarēs katra skrējiena trīs labākie sportisti un vēl sešu ātrāko rezultātu uzrādītāji.

Distances pusfināli notiks ceturtdien, kad paredzēts arī finālskrējiens.

Tikmēr finālsacensības pasaules čempionātā šovakar norisināsies četrās disciplīnās. Dāmas sadalīs medaļas 800 metru skrējienā un 100 metru barjerskrējienā, bet kungi beigs dalību diska mešanā un 1500 metru skrējienā.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv