Pasliktinājies gaiss Valdemāra ielā

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā pasliktinājās gaisa kvalitāte Krišjāņa Valdemāra ielā, aģentūru LETA informēja Rīgas Domes Vides departamenta Gaisa aizsardzības nodaļas pārstāve Evita Vītola.

Gaisa kvalitātes indekss Krišjāņa Valdemāra ielā pagājušajā nedēļā bija 130, kas atbilst vidēji labai gaisa kvalitātei un ir daudz sliktāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad šis rādītājs bija 98.

Vītola informēja, ka silta laika un neliela nokrišņu daudzuma dēļ pagājušajā nedēļā Krišjāņa Valdemāra ielā novērota augsta cieto daļiņu koncentrācija. Vislielākais gaisa piesārņojums Krišjāņa Valdemāra ielā reģistrēts trešdien, ceturtdien un piektdien, kad intensīvas autosatiksmes dēļ palielinājās cieto daļiņu koncentrācija gaisā.

Brīvības ielā gaisa kvalitāte pagājušajā nedēļā bijusi laba — gaisa kvalitātes indekss bijis 86 un ir nedaudz labāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad tas bija 92. Lielāks gaisa piesārņojums Brīvības ielā pagājušajā nedēļā tika novērots pirmdien un otrdien, kad to noteica paaugstinātā ozona koncentrācija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv