Pasliktinājusies gaisa kvalitāte Rīgas centrā

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā nedaudz pasliktinājusies gaisa kvalitāte Rīgas centrā, Krišjāņa Valdemāra un Brīvības ielā, aģentūru LETA informēja Rīgas Domes Vides departamenta Gaisa aizsardzības nodaļas pārstāve Evita Vītola.

Gaisa kvalitātes indekss Krišjāņa Valdemāra ielā pagājušajā nedēļā bija 110, kas atbilst vidēji labai gaisa kvalitātei un ir nedaudz sliktāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad indekss bija 102.

Vītola informēja, ka lielāks gaisa piesārņojums reģistrēts nedēļas nogalē — piektdien un sestdien, kad intensīvas autosatiksmes dēļ pieauga cieto daļiņu koncentrācija gaisā. «Arī laika apstākļi neveicināja piesārņojuma izkliedi, jo nedēļas nogalē nokrišņu nebija, laiks saglabājās silts un saulains ar nelielu vēja ātrumu,» teica departamenta pārstāve.

Brīvības ielā gaisa kvalitāte pagājušajā nedēļā bijusi laba — tās indekss bijis 82, kas ir sliktāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad tas bija 61. Lielāks gaisa piesārņojums Brīvības ielā pagājušajā nedēļā tika novērots trešdien, kad to noteica paaugstinātā ozona koncentrācija.

Pasliktinājusies gaisa kvalitāte Rīgas centrā

Foto: Inga Kundziņa

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv