Pašmāju filmā «Homo Novus» kā aktieris piedalās arī Kaspars Kambala Attēlu galerija

Apollo
15 komentāri

Bijušais bokseris, basketbolists Kaspars Kambala sociālajos tīklos saviem sekotājiem atklājis, ka ir viens no aktieriem latviešu spēlfilmā «Homo Novus».

Kā zināms, filma ir veidota pēc  Anšlava Eglīša romāna «Homo Novus» motīviem, kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē - 1938. Nabadzīgs mākslinieks Juris Upenājs ierodas Rīgā no laukiem tajā pašā laikā, kad izsmalcinātais Eižens Žibeika atgriežas no gleznošanas Parīzē ar cerībām saņemt sava tēvoča ievērojamo mantojumu. Kamēr mākslai uzticīgais Upenājs ar krāsainās Rīgas bohēmas palīdzību kāpj arvien augstāk, talantīgais diletants Žibeika krīt arvien zemāk. Vecais Žibeika visu savu mantojumu atstājis mākslinieku konkursam, kurā tiek piešķirta stipendija mācību braucienam uz Parīzi. Upenājs kuratora un kritiķa Kurcuma vadībā sastopas ar mākslas pasaules komiskajiem personāžiem un viņu atšķirīgo attieksmi pret dzimtajām un pārņemtajām izteiksmes formām, pieredz panākumus un izgāšanos, nicinājumu un mīlestību. 

Plānots, ka «Homo Novus» uz ekrāniem nonāks īsi pirms valsts lielās jubilejas, 2018. gada rudenī. Filmu finansiāli atbalsta Nacionālais Kino centrs, filmu programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei top pavisam 16 pilnmetrāžas filmas (sešas spēlfilmas, astoņas dokumentālās filmas un divas animācijas), pirmā pirmizrāde gaidāma jau 2017. gada augustā.

 

Gentlemen between the sets #homonovusmovie #acting #Opera #Riga

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on

 

I woke up like this... #6am #movieset #acting #Opera #Riga

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv