Pašmāju Parisas Hiltones erotiskās nakts gaitas

Apollo
0 komentāru

Skandalozākā šova «Latvijas princese» dalībniece Agita Berga pēc ilgāka laika atkal sākusi parādīties publiskos pasākumos: naktī uz sestdienu viņa sākotnēji iemēģināja jauno klubu «Cats», bet drīz pēc tam «pašmāju Parisa Hiltone», kā allaž pavedinoša, paguva apmeklēt arī erotikas festivālu «Erots 2009».

Pašmāju Parisas Hiltones erotiskās nakts gaitas

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Vēl pirms neilga laika, apmeklējot šovu «Cīņu klubs», bijusī princeses troņa kandidāte Agita Berga izskatījās ikdienišķa un pelēcīga: meitenes krāšņie mati bija pazuduši, un plandoši krāsaino drēbju vietā viņa bija tērpusies tumšā maisveidīgā džemperi. Taču naktī uz sestdienu Rīga varēja skatīt jau ierasto «pašmāju Parisu»: ar bronzas krāsas iedegumu, padziļu dekoltē un skaistiem, blondiem pieaudzētajiem matiem.

Klubā «Cats», kur pulcējās žurnāla «FHM» potenciālās vāka modeles, viņas skatiens tā vien lūdzās: «Fotografējiet mani!» Šis skaļi neizteiktais lūgums tika arī pildīts, taču vēl lielāku interesi Agita izpelnījās naktī izstādē «Erots 2009». Kopā ar draudzenēm koķeti staigājot gar izstādes stendiem un pielaikojot saulesbrilles, meitene nevarēja palikt nepamanīta. Garām ejošie puiši atskatījās uz bijušo šova dalībnieci un pat centās iemūžināt krāšņo būtni, izmantojot mobilos telefonus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv