Pastniekus regulāri instruē, kā izvairīties no ļaundariem

Apollo
0 komentāru

Pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, ļaundari nesmādē nevienu vieglas peļņas avotu — ja seifus un dārglietas veikalos uzrauga modrā apsardze, grūtāk ir pastniekiem — viņiem ar ļaundariem jātiek galā pašiem.

Pastniekus regulāri instruē, kā izvairīties no ļaundariem

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Latvijā pēdējos gados notikuši vairāki gadījumi, kad pastnieka iznēsātās pensijas iekārojuši laupītāji — viens gadījums beidzās pat ar pastnieces nāvi, cita pastniece nonāca slimnīcā.

Tagad pastu pārsvarā izvadā ar automašīnām, taču arī tur pastnieki nav pasargāti — pagājušajā nedēļā Limbažu rajonā pasta auto vadītājai ar spēļu ieroci draudējis kāds jaunietis.

Uz jautājumu, kā pasargāt pastniekus no šādiem un līdzīgiem uzbrukumiem, kad arī spēļu pistoles vietā var izrādīties īsts šaujamierocis, Latvijas Pasta pārstāve Inese Kreicberga, portālam «Apollo» skaidroja, ka Pasta drošības dienests veic regulāras darbinieku instruktāžas.

Tāpat Latvijas Pasts ieviesis virkni drošības pasākumu un vēl ciešāk sadarbojas ar Valsts policiju preventīvu un operatīvu pasākumu veikšanai.

Tomēr, kā atzīst pasta pārstāve, liels apdraudējums pastniekiem nav tikai divkājainie, bet gan arī cilvēku četrkājainie, bieži vien nepieskatītie draugi, kas var apdraudēt pastnieku veselību.

«Ņemot vērā kriminālās situācijas pasliktināšanos valstī, šodien nevienas profesijas pārstāvji nav pasargāti no ļaundaru uzbrukumiem,» atzīst Kreicberga.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv