Pašvaldība iznomā vēl trīs neapbūvētus zemes gabalus komercdarbībai

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Īpašuma departaments līdz 21. jūlijam gaida uzņēmēju pieteikumus izsolei uz trīs neapbūvētu zemesgabalu nomu ar mērķi veikt šajos zemesgabalos uzņēmējdarbību. Tie ir zemesgabali Buļļu ielā, Andreja Saharova ielā un Anniņmuižas ielā, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pašvaldība iznomā vēl trīs neapbūvētus zemes gabalus komercdarbībai

Foto: R.Oliņš/Apollo

Tā atrašanās vietas dēļ, nelielā 500 m2 zemesgabala Buļļu ielā izmantošanas mērķis ir kapsētu uzturēšanai nepieciešamo izstrādājumu tirdzniecības laukuma kioska/paviljona izvietošana, ierīkošana un apsaimniekošana. Zemesgabala nomas līguma termiņš – 5 gadi. Līguma termiņš var tikt pagarināts ne ātrāk kā 4 mēnešus pirms līguma termiņa beigām, ja būves ekspluatācija nepasliktina apkārt esošā meža stāvokli.  Zemesgabala sākotnējās nomas maksas apmērs ir  1000,00 latu gadā.

Savukārt neapbūvēts zemesgabals Rīgā, Andreja Saharova ielā ir tikai 30 m2 un tas domāts īslaicīgas lietošanas būves, kas tiek izmantota kā komercdarbības objekts (kioska, veikaliņa), būvniecība un apsaimniekošana. Zemesgabala sākotnējās nomas maksas apmērs ir   450,00 latu gadā.

Lielākais no nomai nododamajiem zemesgabaliem ar platību 1759 m2 atrodas Rīgā, Anniņmuižas ielā. Tā izmantošanas mērķis ir maksas autostāvvietas būvniecība un apsaimniekošana. Arī šī zemes gabala nomas termiņš ir 5 gadi, un sākotnējās nomas maksas apmērs ir  631,60 latu gadā.

Visu trīs objektu izsoles notiks 2012.gada 29. jūnijā, Rīgas domes Īpašuma departamenta telpās,  Riharda Vāgnera ielā 5. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. septembris

Vārda dienas

Agris, AgritaAgrits, Agrons, Steidzīte, Steiga

Valūtu kursi

24.09.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv