Pateicoties vētrainai seksuālajai dzīvei, latviete Lielbritānijā iegūst neķītrākās studentes titulu

Apollo
227 komentāri

Neķītrākās studentes gods Lielbritānijā ticis latvietei, raksta «dailymail».

Pateicoties vētrainai seksuālajai dzīvei, latviete Lielbritānijā iegūst neķītrākās studentes titulu

Foto: robertelyov, CC BY-SA 2.0

Elīna Desaine (20),  Ekseteras Universitātes IT biznesa menedžmenta trešā kursa studente,  ir ieguvusi neķītrākās studentes titulu.

Viņai ir sekss ar trijiem dažādiem vīriešiem nedēļā, kuru vārdus viņa dažreiz pat nezina vai neatceras, bet lapā, kur pieraksta to puišu vārdus, ar kuriem bijis sekss, ieraksta «franču puisis» vai «treškursnieks», vai pieliek jautājuma zīmi, ja nav īstas skaidrības. Patstāvīgi viņai ir vairāki draugi, lai varētu nodarboties ar seksu tad, kad vēlas, lai kāds no viņas partneriem būtu tuvumā.

Par uzvaru Shagatuni.com. rīkotajā konkursā Elīna saņem naudas balvu - 500 sterliņu mārciņu un prezervatīvus visam gadam.

Pēc konkursa Latvijā dzimusī Elīna saka, ka konkurss viņu padarījis vēl neķītrāku. Pati sevi viņa sauc par «Slutvian», tā raksturojot par savu nacionālo izcelsmi un seksa kāri.

Elīna uzskata, ka universitātes trīs gadi ir domāti mežonīgai dzīvei, lai sagatavotos reālajai dzīvei, kas sekos pēc augstskolas. Viņa saka, ka nodarboties ar seksu datorklasē esot jauki un vēl jaukāk būtu savaldzināt kādu pasniedzēju. Konkursā piedalīties Elīnu pamudināja kāds viņas draugs, kurš bija ievērojis viņas īpašo talantu.

Elīna stāsta, ka dažreiz iet uz klubu, tur viņai ir ar kādu sekss, tad viņa vēlāk atgriežas tajā pašā klubā un meklē jaunu upuri. ​Pirms mācībām universitātē Elīnai bija sekss ar diviem partneriem.

Elīnas vienīgais noteikums - vienmēr izmantot prezervatīvu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

28.03.2017
Ienākt apollo.lv