Patversme «Dzīvnieku draugs» aicina atzīmēt 10 gadu jubileju Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Šī gada 23.februārī aprit 10 gadi, kopš durvis vēra privātā dzīvnieku patversme «Dzīvnieku draugs» Fridriha Candera ielā 4, Rīgā. Tāpēc 23.februārī pulksten 14.00 patversmes darbinieki un tās iemītnieki aicina mediju pārstāvjus uz svinīgu sveču iedegšanu dzimšanas dienas tortē, ko pēc tam ar gardu muti nobaudīs četrkājainie patversmes iemītnieki.

Patversme «Dzīvnieku draugs» aicina atzīmēt 10 gadu jubileju

Publicitātes foto.

Ar šo pasākumu «Dzīvnieku draugs» ievada jubilejas gadu. Savukārt 5.martā klubā «NABAKLAB» notiks «Dzīvnieku drauga» jubilejas labdarības pasākums «Animal Friend Party». Tajā paredzēta mūziķu uzstāšanās, kā arī daudzveidīgas dzīvnieku aizsardzības un labturības ideju popularizējošas aktivitātes.

Jubilejas gada centrālais notikums būs vasarā gaidāmais no patversmes «Dzīvnieku draugs» adoptēto suņu salidojums.
 
Desmit gadu laikā no patversmes «Dzīvnieku draugs» uz jaunām mājām ir devušies vairāk nekā 7000 dzīvnieki - suņi, kaķi, kāmīši, truši, dekoratīvās žurkas, mājas seski, papagaiļi, bruņurupuči un pat pundurcūciņa. Šos dzīvniekus 23.februārī preses konferencē simboliski pārstāvēs desmit dažādos gados no patversmes adoptētie suņi.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja pacienāt patversmes dzīvniekus ar jubilejas torti, kā arī būt klāt brīdī, kad mecenāte Ināra Tetereva pasniegs patversmei dzimšanas dienas dāvanu. Pasākumā piedalīsies arī īpašie viesi - patversmes labdari un atbalstītāji.

Pasākuma norise:

datums: trešdien, 23.februāris
laiks: 14.00-15.00
pulcēšanās: plkst. 13.50
vieta: patversme «Dzīvnieku draugs» Fr.Candera ielā 4, Rīgā

«Mēs aizsargājam tos, kuri paši to nespēj, un palīdzam tiem, kam visvairāk tas ir nepieciešams.«

Esi labsirdīgs un atrodi sev draugu:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv