Pauls kļuvis par «jaunās Krievijas himnas» līdzautoru; maestro neizpratnē Video

Apollo
324 komentāri

Maestro Raimonds Pauls kļuvis līdzautoru dziesmai, kas varētu kļūt par jauno Krievijas himnu. Pats maestro gan par notikušo ir neizpratnē.

Pauls kļuvis par «jaunās Krievijas himnas» līdzautoru; maestro neizpratnē

Foto: Ieva Čīka/LETA

Maestro Raimonds Pauls sakomponējis melodiju sava drauga, krievu dzejnieka Iļja Rezņika dziesmai «Cariene Dzimtene – Krievija», ceturtdien raksta portāls «Kas jauns». Iespējams, Krievijas televīzijā nu jau atskaņotā dziesma kļūs par jaunos Krievijas himnu.

Rezņiks apgalvojis, ka mūziku dziesmai sarakstījis Pauls, kas dzejniekam arī esot teicis, ka šīs dziesmas dēļ viņš tiks padzīts no Latvijas.

Intervijā radio «Baltkom» maestro sacīja, ka šo mūziku nav rakstījis šiem dzejnieka vārdiem.

«Es šo dziesmu neesmu rakstījis. Tur ir izmantota mana melodija, bet Rezņiks sarakstījis tekstu. Viņš tā agrāk bieži darījis. Es tos [dziesmas vārdus] neesmu redzējis. Šī situācija man ir nepatīkama, nemaz nezinu, kā to komentēt. Man pašam šī ziņa [par himnu] ir jaunums. Neesmu rakstījis mūziku šim tekstam,» sacīja Pauls.

Maestro norādīja, ka Rezņiks ir saistīts ar vairākiem skandāliem. Patlaban maestro attiecības ar dzejnieku ir stipri citādākas, nekā pagājušā gadsimta 80.gados.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv