Pauls: Lēmumu par «Jaunā viļņa» norisi nepieņem Latvijas pārstāvji

Apollo
0 komentāru

Lēmumu par starptautiskā jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis» norises vietu nepieņem Latvijas pārstāvji, bet gan konkursa rīkotāji, kas ir Krievijas televīzija, aģentūrai LETA stāstīja komponists Raimonds Pauls, kurš nolēmis savu vārdu vairs nesaistīt ar šo konkursu.

Pauls: Lēmumu par «Jaunā viļņa» norisi nepieņem Latvijas pārstāvji

Foto: LETA/Ieva Čīka

Pauls uzskata, ka patlaban ir sacelts pārāk liels un nevajadzīgs troksnis par to, ka viņš vairs nepiedalās konkursa žūrijas darbā, jo arī bez viņa konkurss notiek un jau nākamnedēļ Krievijā notiks kārtējā atlases kārta, uz kuru dosies ari izpildītāji no Latvijas.

Konkursa rīkošanu un finansēšanu nodrošina Krievijas televīzija sadarbībā ar Krievijas kompāniju «ARS», un Paulam konkursa «Jaunais vilnis» rīkošanā nav bijusi liela loma.

Jūrmalu kā teritoriju, kur rīkot «Jauno vilni», izvēlējās konkursa rīkotāji un viņu plāni par to, vai arī turpmāk Latvijā notiks konkurss, nav zināmi, uzsvēra Pauls.

Ideju par konkursa «Jaunais vilnis» žūrijas pamešanu komponists pamato ar to, ka bieži nācies vecākiem skaidrot, kādēļ kāds no dziedātājiem nav ieguvis pietiekamu žūrijas atbalstu, lai tiktu nākamajā atlases kārtā. Tai pat laikā ticis daudz darīts, lai atbalstītu un palīdzētu mūsu dziedātājiem. Savukārt tagad nākas saņemt pārmetumus par to, ka nolemts šo konkursu atstāt, vēstīja Pauls.

Komponists arī nezināja stāstīt, vai šovasar piedalīsies kādā no «Jaunā viļņa» pasākumiem, kas Dzintaru koncertzālē plānoti no 27.jūlija līdz 1.augustam.

Jau ziņots, ka nākamnedēļ Krievijā konkursa dalībniekiem notiks pusfināls, kurā no Latvijas piedalīsies grupas «Lady's sweet» un «PeR», kā arī Miks un Paula Dukuri un dziedātājs Stass Šurins.

Nedēļas sākumā Jūrmalas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Larisa Loskutova paziņoja, ka «Jaunā viļņa» norise Jūrmalā nākotnē ir neskaidra. Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics un «Dzintaru koncertzāles» vadītājs Svens Renemanis ir pārliecināti, ka šogad «Jaunais vilnis» Jūrmalā notiks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv