Pavasaris klāt - LU Botāniskajā dārzā zied kaktusi Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā sāk ziedēt kaktusi. No 17. līdz 28. aprīlim notiks izstāde «Kaktusi», kurā būs apskatāma Botāniskā dārza kolekcija, ko papildinās arī Kaktusu un citu sukulentu biedrības entuziastu augi.

Pavasaris klāt - LU Botāniskajā dārzā zied kaktusi 2 attēli Atvērt

Foto: Toms Grinbergs/ LU preses centrs

LU Botāniskajā dārzā par pavasara sākumu vēsta kaktusu un citu tuksnešu un pustuksnešu augu ziedēšanas sākšanās. Pamazām plaukst mamilārijas, rebūcijas, plāksnīšu ehinofosulokaktusi, hatioras, pumpuri riešas astrofītiem, kā arī citiem sukulentiem augiem – mirdzošajai eiforbijai, gastērijai, zina stāstīt augu kopēji. Pavisam LU Botāniskā dārza kolekcijā ir apmēram 900 dažādu nosaukumu sausumu mīloši augi, no kuriem aptuveni 400 ir kaktusi. No 17. līdz 28. aprīlim izstādi «Kaktusi» kuplinās Kaktusu un citu sukulentu biedrības entuziastu kolekcijas. Būs iespēja izjautāt kaktusu audzētājus, kā arī nelielos daudzumos iegādāties augus.

Dārza apmeklētājiem vēl būs iespēja apskatīt arī vēlu ziedošās acālijas un diplomāta Mihala Korecka (Čehijas Republika) fotoizstādi «Arī mana Latvija», bet 27. aprīlī aicinām uz Pavasara svētkiem, kur būs stādu tirdzniecība un Ūsiņdienas svinēšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv