Pāvels Mihadjuks gūst vārtus Skotijas kausa izcīņas spēlē

Skotijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē sestdien vārtus guva Latvijas aizsargs Pāvels Mihadjuks, palīdzot viņa pārstāvētajai Skotijas premjerlīgas komandai «Inverness» ar 2:0 (1:0) pārspēt citu premjerlīgas klubu «Kilmarnock» un iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Pāvels Mihadjuks

Mača 36. minūtē Mihadjuks ar galvu raidīja bumbu pretinieku komandas vārtos pēc Īena Bleka izpildītā brīvsitiena. Otrā puslaika galotnē vēl vienus vārtus «Inverness» labā guva Edams Rūnijs, panākot jau 2:0 mājinieku labā.

Pirmā puslaika pašās beigās Latvijas futbolists saņēma brīdinājumu par tiesneša lēmuma apstrīdēšanu.

Atbilstoši Skotijas kausa izcīņas nolikumam, komandu pāri pirms katras kārtas tiek izlozēti pēc nejaušības principa, un mačs tiek aizvadīts tās komandas stadionā, kura attiecīgajā pārī tiek ielozēta kā pirmā. Neizšķirta rezultāta gadījumā tiek aizvadīta atbildes spēle otras komandas laukumā. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 7. martā.

Mihadjukam šie bija otrie vārti komandas «Inverness» sastāvā. Savus pirmos vārtus Skotijas kluba labā viņš guva Skotijas premjerlīgas spēlē 24. janvārī.

Kā ziņots, 28 gadus vecais Mihadjuks, kurš pagājušo sezonu uzsāka FK «Rīga» komandā, bet noslēdza čempionvienībā FK «Ventspils», izīrēts «Iverness» līdz šā gada 1. jūlijam.