Paziņos Latvijas pārstāvi Venēcijas kinofestivāla jauno kritiķu žūrijā

Apollo
2 komentāri

Piektdien, 7.jūnijā pl.15.00 restorānā TINTO, Elizabetes ielā 61, nosauks kinoblogeri, kura šogad pārstāvēs Latviju prestižajā Venēcijas kinofestivālā. 

Paziņos Latvijas pārstāvi Venēcijas kinofestivāla jauno kritiķu žūrijā

Foto: Publicitātes foto

Konkursu «28 Times Cinema» jau ceturto gadu organizē «Europe Cinemas». Tā ir iespēja jauniešiem no visas Eiropas plašāk iepazīties ar pasaules vecākā kinofestivāla dienaskārtību, klātienē tikties ar pasaulē zināmiem režisoriem un producentiem, baudīt festivāla filmas, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajās redzēto.

Ņemot vērā ilggadējo sadarbību ar «Europa Cinemas», privilēģija izvirzīt trīs labākos kandidātus no Latvijas tika deleģēta kinoteātrim «Splendid Palace». No tiem organizācijas pārstāvji Parīzē ir izvēlējušies uzvarētāju, piešķirot tam galveno balvu – ceļazīmi uz Venēcijas kinofestivālu un iespēju pārstāvēt Latviju festivāla jauno kritiķu žūrijā. 

Konkursa laureāti rīt sveiks arī «28 Times Cinema» nacionālās atlases žūrija, kinokritiķe Daira Āboliņa, «KDi» galvenā redaktore, kinokritiķe Dita Rietuma, kinorežisors un producents, spēlfilmas «Amaya» autors Māris Martinsons, kino eksperts un radio cilvēks Vladis Goldbergs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks un SIA «Rīgas nami» valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Nacionālās atlases finālā iekļuva Anastasija Drozdoviča, Olga Koņkova, Paula Laurinoviča, kuru kinorecenzijas šobrīd lasāmas «Splendid Palace» mājas lapā «splendidpalace.lv/lv/blog».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv