Pazīstami mākslinieki, politiķi un uzņēmēji ziedo labdarībai Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

28. augustā plkst. 11.00 Mēbeļu un interjera centrā Spice notiks labdarības akcijas «Uz skolu!» atklāšanas pasākums, ko vadīs TV3 zvaigzne un Karaliskā improvizācijas teātra aktieris Jānis Skutelis. Uz akcijas atklāšanas pasākumu plāno ierasties un ziedot deputāte Solvita Āboltiņa, modes māksliniece Natālija Jansone, uzņēmējas Anita Leiškalne un Aija Simsone, šovbiznesa pārstāvji Aleksandra Kurusova, Olga Rajecka, Karaliskā improvizācijas teātra dalībnieki un citas Latvijā zināmas personības. Akciju ziedojot atbalstīs arī Spices nomnieki - Kristīne Līpiņa, Juris Griķis, Maruta Ērgle un citi.

Iveta Lāce, tirdzniecības kompleksa Spice direktore: «Nolēmām rīkot labdarības akciju Spicē, lai tā kaut nedaudz palīdzētu Latvijas mazturīgajiem iedzīvotājiem un it īpaši - sagādātu trūcīgiem bērniem prieku un mīļas atmiņas par skolas gaitām. Spici ikdienā apmeklē daudz cilvēku, kas labprāt gribētu sniegt savu palīdzību, tādēļ centrs ir akcijas norisei piemērota vieta. Aicinu ikvienu aktīvāk atbalstīt tos, kas šodien palīdzību gaida visvairāk!»

Aicinām ikvienu kopīgi paveikt labu darbu un ziedot lietas, kas nepieciešamas ikdienā: kancelejas piederumus, skolas somas, galda lampas, mēbeles, grāmatas un rotaļlietas, bižutēriju un nelielus aksesuārus bērniem, lietojamus apģērbus, apavus, sporta tērpus un citas noderīgas lietas. Ziedojumus pieņems 28., 29. (plkst. 10.00-2100) un 30. augustā (plkst. 10.00-20.00) Mēbeļu un interjera centra «Spice» 1.stāvā.

Labdarības akcijas rīkošanas partneris ir Latvijas mazturīgo atbalsta biedrība «Dace», kam ir plašs sociālo sadarbības partneru tīkls, kas saziedotās lietas nogādās Latvijas pašvaldību sociālajiem dienestiem, bērnu namiem, internātiem, skolām un citu iestāžu audzēkņiem, kā arī Rīgas nedzirdīgo internātpamatskolai, Rīgas speciālajai pamatskolai - attīstības centram, Strazdmuižas vājredzīgo un neredzīgo bērnu internātskolai un citām skolām. Biedrībai «Dace» ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv