Pazīstamo itāliešu futbolistu Gatūzo tur aizdomās par spēļu sarunāšanu

Apollo
1 komentārs

Iepriekš slavenais Itālijas izlases futbolists Dženāro Gatūzo tiek turēts aizdomās par spēļu rezultātu sarunāšanu, apstiprinājusi Itālijas policija.

Dženāro Gatuzo

Foto: Reuters/Scanpix

Saistībā ar spēļu rezultātu ietekmēšanu aizturētas četras personas, bet Gatūzo iespējamās krāpnieciskās darbības pakļautas izmeklēšanai. 35 gadus vecais bijušais futbolists tiek turēts aizdomās par sadarbošanos ar likumpārkāpējiem ar nolūku ietekmēt futbola mačus.

Aizturētās četras personas pildījušas starpnieku lomu starp totalizatoru sindikātiem un futbolistiem.

Gatūzo kā futbolists savus labākos karjeras gadus aizvadīja Itālijas klubā «AC Milan», kuru pārstāvēja no 1999. līdz 2012. gadam, bet 2006. gadā viņš kopā ar Itālijas izlasi izcīnīja Pasaules kausu.

Pēc futbolista karjeras beigām Gatūzo sācis darboties trenera arodā. Septembrī viņš tika atlaists no Itālijas otrās līgas komandas «Palermo» galvenā trenera amata, bet pirms tam viņš kā spēlējošais treneris pārstāvēja Šveices klubu «Sion», kurā spēlē Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins. 

Gatūzo nav vienīgais bijušais futbolists, kurš iesaistīts Itālijas spēļu sarunāšanas skandālā. Pašlaik izmeklēšanai pakļauts arī 37 gadus vecais Kristiāns Brokji, kurš karjeras laikā arī spēlējis «AC Milan» komandā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv