Pazudušais deputāts: Nevaru iepriecināt - esmu dzīvs Video

Apollo
186 komentāri

Saeimas deputāts Ingmārs Čaklais (V), par kura pazušanu ceturtdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma», sociālajā tīklā «Twitter» pavēstījis, ka ir dzīvs, šobrīd ārstējas un veselība uzlabojas.

Pazudušais deputāts: Nevaru iepriecināt - esmu dzīvs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Čaklais piektdienas pēcpusdienā rakstījis: «Nevaru iepriecināt: esmu dzīvs, ārstējos, veselība uzlabojas. Tiem, kam «diemžēl» – man žēl. Pārējiem - paldies par laba vēlējumiem!»

Tāpat deputāts raksta, ka Latvijas parlamenta deputātiem netiek apmaksātas mobilā tālruņa sarunas, tāpēc viņš nevar to atļauties ārpus Latvijas, vienlaikus norādot, ka ikvienam deputātam ir oficiālais e-pasts.

Neko vairāk deputāts par savu atrašanās vietu nav atklājis.

«Panorāma» ceturtdien vēstīja, ka Čaklais dažus savus kolēģus esot informējis, ka devies ārstēties ārpus valsts, taču pēc vairāku citu avotu teiktā, viņš, iespējams, pametis Latviju uz ilgu laiku un devies prom ar visu ģimeni.

Čaklais Saeimā vadīja Pilsonības likuma grozījumu apakškomisiju. Nu jau vairāk nekā divas nedēļas Čaklā kolēģi Saeimā nezina, kur Čaklais atrodas un kāpēc neapmeklē Saeimas komisijas un sēdes. Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju Čaklais ar ģimeni, iespējams, Latviju atstājis un ar sievu un bērniem devies prom uz ilgu laiku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv