Pazudušās Madelēnas meklējumi: Viņa «redzēta» jau citā pasaules malā Attēlu galerija

Apollo
44 komentāri

2007.gadā Portugālē pazudusī britu meitenīte Madelēna Makena jau «redzēta» Kiprā, lai gan nesen likumsargi pārbaudīja informāciju, kas saņemta no Jaunzēlandes.

Britu mediji vēstī par kāda tūrista apgalvojumiem, ka Madelēnai līdzīga meitene redzēta kūrortā Kiprā kopā ar kādu britu ģimeni. Saņemot šo informāciju, atbildīgās iestādes informējušas Interpolu.

Tiek ziņots, ka Kipras likumsargi saņēmuši zvanu no kāda britu tūrista, kurš apgalvo, ka, iespējams, redzējis Madelēnu - iespējams, populārāko pasaulē pazudušo meitenīti - kopā ar kādu britu pāri un vēl diviem bērniem.

Madelēna esot redzēta 20.februārī kādā pludmales kūrortā. Kipras policijas pārstāvis informējis, ka par to informēts Interpols, taču pieļāva, ka ģimene vairs nav Kiprā.

Tikmēr britu mediji vēstī, ka vietējie likumsargi atteikušies komentēt šīs ziņas.

Jau ziņots, ka šī gada sākumā izskanēja ziņas par kādu pārsteidzoši līdzīgu meitenīti Jaunzēlandē, taču britu likumsargu pieprasītās DNS analīzes apliecināja, ka notikusi kļūda.

Jānorāda, ka vēl pērn britu policija publiski atzina, ka Madelēna varētu būt dzīva, kā arī izplatīja ar datoru veidotas fotogrāfijas, norādot, kā Madelēna varētu izskatīties tagad - vairāk nekā piecus gadus pēc pazušanas.

Tāpat izskanēja arī ziņas, ka Madelēna varētu atrasties kādā no bijušajām PSRS valstīm, bet precīzāk - Krievijā vai Ukrainā.

Kā zināms, Madelēna Makena pazuda 2007.gada 3.maija vakarā neilgi pirms savas ceturtās dzimšanas dienas no īrēta dzīvokļa Portugāles dienvidu provinces Algarves kūrortpilsētā Prajā da Lusā, kamēr viņas vecāki netālu restorānā ēda vakariņas.

Madelēnas pazušana ir piesaistījusi lielu uzmanību Lielbritānijā, un viņas fotogrāfijas bieži tika publicētas laikrakstos. Portugāles policija 2007.gada 7.septembrī paziņoja, ka aizdomās par meitenes pazušanu tiek turēti viņas vecāki. Meitenes tēvs Gerijs Makens nosauca paziņojumu par absurdu un kategoriski noliedza, ka viņš ar sievu būtu vainīgi meitas pazušanā. Makeni netika aizturēti un viņiem neizvirzīja oficiālas apsūdzības.

Vecāki tā arī nav pārtraukuši kampaņu meitas atrašanai un Lielbritānijas policija aicina atsaukties ikvienu, kas var sniegt kādu pavedienu šajā lietā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv