PČ hokejā organizatori smēķēšanu arēnās nepieļaus

Apollo
0 komentāru

2010. gada pasaules čempionāta hokejā Komunikācijas departamenta vadītājs Heners Cīgfelds sarunā ar portālu «Apollo» sacīja, ka turnīra laikā smēķēšana arēnās būs kategoriski aizliegta.

PČ hokejā organizatori smēķēšanu arēnās nepieļaus

Foto: «Apollo»

Latvijas izlase pasaules čempionātā apakšgrupas spēles aizvadīs Manheimā, kur «SAP arēnā» vietas ir 13 000 līdzjutēju. Aizvadītā gada pasaules čempionātā Šveicē plašu rezonansi izraisīja vietējie līdzjutēji, kas Bernes arēnā spēļu laikā smēķēja. Neskatoties uz kārtībsargu aizrādījumiem, fani turpināja smēķēt tribīnēs. Neapmierinātību čempionāta laikā izteica arī hokejisti, kas sūdzējās par svaiga gaisa trūkumu hallē.

«Mēs zinām to, kas notika pagājušogad Šveicē,» teica Cīgfelds. «Es personīgi nesmēķēju, tādēļ diez vai šis jautājums man būtu aktuāls,» ar humoru atbildēja čempionāta pārstāvis. «Taču atbildīgās personas darīs visu, lai nepieļautu līdzīgus atgadījumus. Visiem zināms, ka arēnās spēļu laikā smēķēt ir kategoriski aizliegts.»

Tāpat Cīgfelds pastāstīja par čempionāta biļetēm. «Lētākās biļetes pieejamas par 9 eiro, bet, lai varētu vērot klātienē finālu, būs jāšķiras no 164 eiro. Paredzams, ka daudzi līdzjutēji no Latvijas uz čempionātu ieradīsies ar automašīnām un dzīvos kempingos. Blakus arēnai būs speciāla vieta, kur varēs apmesties tie, kuri nedzīvos viesnīcā,» paskaidroja Cīgfelds.

Latvijas izlases pretinieki pasaules čempionātā būs Šveices, Kanādas un Itālijas hokejisti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv