PČ ierobežojumi faniem - sēdvietās bez alus un lieliem karogiem

Apollo
19 komentāri

Gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā, kurš norisināsies Somijā un Zviedrijā, līdzjutējiem būs jārēķinās ar dažiem ierobežojumiem, kuri citos turnīros vai čempionātos, iespējams, nav.

PČ ierobežojumi faniem - sēdvietās bez alus un lieliem karogiem

Foto: Edijs Pālens/LETA

Vakar Rīgā norisinājās preses konference saistībā ar šī gada pasaules čempionātu un čempionāta ģenerālsekretārs Mati Nurmines pastāstīja, ka ierobežojumi skars atribūtikas lietošanu tribīnēs.

Jaunie noteikumi paredz, ka tribīnēs drīkstēs ienest karogus, kuru maksimālais izmērs būs 1x1 metrs. Šāds organizatoru lēmums ir nepatīkams Latvijas faniem, kuri allaž čempionātā izklājuši liela izmēra karogu. 

«Rīkotāju uzdevums ir nodrošināt līdzjutējiem labus apstākļus spēles vērošanai, tāpēc lielus karogus arēnā nevarēs ienest,» teica Nurminens. 

«Iespējams, šajā sakarā ir dažas atkāpes, taču tas neattiecas uz lielajiem karogiem.»

Tāpat kā pērn, arī šogad čempionāta norises vietās - Helsinkos un Stokholmā - būs alkohola lietošanas ierobežojumi. Alu varēs iegādāties halles gaiteņos esošajos tirdzniecības punktos, taču to lietošana sēdvietās būs aizliegta.

Jāpiebilst, ka katrā hallē ir dažādi tirdzniecības punkti (bāri) un nav izslēgts, ka alkoholu drīkstēs lietot tikai to teritorijā, kas nozīmē, ka dzērienu lietošana arī gaiteņos būs liegta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv