PCTVL un LPP deputāti: Jurkāns cenšas glābt «mirstošo TSP»

Apollo
0 komentāru

No Tautas saskaņas partijas (TSP) uz apvienību «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) pārgājušais Saeimas deputāts Jakovs Pliners (PCTVL) un uz Latvijas Pirmo partiju (LPP) pārgājušie deputāti Vjačeslavs Stepaņenko un Valērijs Karpuškins par meliem sauc TSP līdera Jāņa Jurkāna izteikumus, ka šie deputāti ir ekonomisko grupējumu varā. Viņi aģentūrai LETA pauda viedokli, ka šādi Jurkāns pēdējiem spēkiem cenšas glābt «mirstošo TSP».

TSP līderis intervijā laikrakstam «Telegraf» sacījis, ka Pareksa bankas vadītājs Valērijs Kargins piespiedis Plineru aiziet no TSP. Savukārt Stepaņenko iekļaušanu PCTVL deputātu kandidātu sarakstā 8. Saeimas vēlēšanām pieprasījusi telekompānija KST, kas to izvirzījusi kā pasaules futbola čempionāta nosacījumu, bet Karpuškins bijis «barters ar avīzi «Čas»», apgalvo Jurkāns.

Pliners šos apgalvojumus nosauca par melniem meliem. «Uz mani neviens nav izdarījis spiedienu,» teica deputāts.

«Jurkāns astoņus gadus, kamēr es biju TSP biedrs, par mani neko sliktu nesacīja, tomēr tagad, kad TSP ir «mirstoša partija», šādi izteikumi nav retums,» norāda Pliners. Pēc viņa pārejas no TSP uz PCTVL Jurkāns viņam esot sacījis, ka TSP nav liela atšķirība — viens ebrejs partijā mazāk vai vairāk.

Stepaņenko Jurkāna apgalvojumus neuztverot nopietni. «Tas ir pilnīgs stulbums,» sacīja deputāts. «Viņam [Jurkānam] viss brūk — nav nākotnes partijai, idejām, darbiem. Jurkāns ir dusmīgs uz visu pasauli, tāpēc šādi izsākās,» domā Stepaņenko.

Savukārt Karpuškins nevēlas iesaistīties polemikā ar Jurkānu. «Jurkānam Dievs būs soģis,» sacīja LPP deputāts. «Varbūt Jurkānam arī bija kāds līgums ar «Čas», bet es pie tā parakstīšanas nebiju klāt,» norādīja Karpuškins.

Neviens no deputātiem negrasījās Jurkānu sūdzēt tiesā par cieņas un goda aizskaršanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv